Odbori in komisije

LO SMC Radovljica ima v mandatu 2014 – 2018 svoje predstavnike v naslednjih delovnih telesih občin:

  • Občina Radovljica:
    • Nadzorni odbor: Janez Reš, član,
    • Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja: Gregor Remec, član,
    • Statutarno pravna komisija: Gregor Remec, član,
    • Odbor za šolstvo in otroško varstvo: Andreja Šmid, predsednica,
    • Odbor za finance: Marko Nemanič, član,
    • Odbor za zdravstvo in socialno varstvo: Lidija Kaučevič Pohar, članica,
    • Odbor krajevnih skupnosti: Gregor Remec, član.
  • Občina Bled:
    • Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja: Časlav Sašo Ingnajtović, član,
    • Statutarno pravna komisija: Simon Sirc , predsednik,
    • Odbor za prostor, varstvo okolja in infrastrukturo: Časlav Sašo Ingnajtović, podpredsednik,
    • Odbor za proračun in občinsko premoženje: Simon Sirc, član,
    • Odbor za gospodarstvo in turizem: Miha Racman, član,
    • Svet javnega glasila Blejske Novice: Jožica Šmit, članica.

 

LO SMC Radovljica ima svoje člane v naslednjih programskih odborih SMC:

Programski odbor za visoko šolstvo, vzgojo in izobraževanje, šport:

  • Jožica Šmit
  • Tatjana Kociper

Programski odbor za malo gospodarstvo in gospodarstvo:

  • Miha Racman
  • Sonja Vengar
  • Janez Kožuh
  • Vladimir Kočevar

Programski odbor za informacijsko družbo:

  • Simon Sirc
  • Bojan Križ
  • Robert Guštin
  • Bojan Pohar
  • Janez Kožuh

Programski odbor za javno upravo in lokalno samoupravo:

  • Danica Vester
  • Janez Reš

Programski odbor za pravosodje in pravno državo:

  • Danica Vester
  • Marjan Miklavčič
  • Špela Kapus
  • Janez Reš

Programski odbor za varnost:

  • Marjan Miklavčič

Programski odbor za kulturo in mlade:

  • Tatjana Kociper

Programski odbor za energetiko in infrastrukturo:

  • Milan Jungič

Programski odbor za okolje in prostor:

  • Špela Kapus
  • Marija Kozamara
  • Primož Jeglič

Programski odbor za javne finance:

  • Marija Kozamara

Programski odbor za banke in zavarovalnice:

  • Primož Jeglič

Programski odbor za kmetijstvo in podeželje:

  • Gregor Remec

Programski odbor za raziskovanje in inovacijsko infrastrukturo:

  • Robert Guštin

Programski odbor za socialno politiko in pokojninski sistem, politiko enakih možnosti, trg dela:

  • Samo Finžgar
  • Bojan Pohar

Programski odbor za zdravstvo:

  • Lidija Kaučevič Pohar
  • Samo Finžgar
  • Vladimir Kočevar